+48 (22) 646 98 43 kontakt

Wyjazd możemy zorganizować w dowolnym terminie, a program modyfikować na życzenie.

Zapraszamy do odwiedzenia aż czterech niezwykłych krajów...

Program: LUANG PRABANG – HANOI – HALONG BAY – HUE ROYAL CITY – DA NANG - HOI AN ANCIENT TOWN– HO CHI MINH CITY – CU CHI TUNNELS – SIEM REAP/ANGKOR COMPLEX – YANGON - MANDALAY

LISTA HOTELI

MIASTO

FIRST CLASS HOTELS 4*

SUPERIOR HOTELS 3*

Luang Prabang

VILLA SANTI HOTEL & RESORT (deluxe room) www.villasantihotel.com

PARASOL BLANC (standard room)

ANCIENT LUANG PRABANG (superior room) www.ancientluangprabang.com

Hanoi

PRESTIGE (superior room) www.prestigehotels.vn

SUNWAY (R.O.H room) www.sunway-hotel.com

THANG LONG OPERA (superior room) www.thanglongopera.com

ROYAL GATE (superior room)

www.royalgatehotel.com

Hue

HUONG GIANG (deluxe garden view room) www.huonggianghotel.com.vn

ROMANCE (deluxe city view room) www.parkviewhotelhue.com

HUE QUEEN (R.O.H room)

www.huequeenhotel.com

HUE HERITAGE (R.O.H room) www.hueheritagehotel.com

Hoi An

RIVER BEACH HOI AN (deluxe room) www.river-beachresort.com

GLORY HOI AN (superior room) www.gloryhotelhoian.com

LOTUS HOIAN (superior room) www.hoianlotushotel.com

BACH DANG HOI AN (R.O.H room) www.bachdanghoian.com

Ho Chi Minh

PALACE (superior room) www.palacesaigon.com

REX (deluxe room) www.rexhotelvietnam.com

TAN HAI LONG HOTEL & SPA (superior room) www.tanhailonghotel.com.vn

HOANG HAI LONG (superior room) www.hoanghailonghotel.com

Siem Reap

SOMADEVI ANGKOR (superior room) www.somadeviangkor.com

APSARA ANGKOR (superior room) www.apsaraangkor.com

TA PROHM (superior room)

www.taprohmhotel.com

ANGKOR HOLIDAY (superior room) www.angkorholidayhotel.com

Yangon

DUSIT INYA LAKE (superior room) www.dusit.com

PARK ROYAL (superior room) www.parkroyalhotels.com

SUMMIT PARKVIEW (superior room) www.summityangon.com

Mandalay

RED CANAL (R.O.H suite room) www.hotelredcanal.com

MANDALAY CITY (superior room) www.mandalaycityhotel.com

NADI MYANMAR (superior room) www.gicmyanmar.com

Dzień 1 - 2 WARSZAWA/ LUANG PRABANG

Spotkanie na lotnisku w Warszawie na 2 godziny przed planowanym wylotem samolotu, odebranie dokumentów podróży i odprawa paszportowo - bagażowa. Przelot do Laosu na lotnisko Luang Prabang (przylot w godzinach porannych następnego dnia). Po przylocie na miejsce spotkanie z miejscowym kontrahentem i transfer do wybranego hotelu, zakwaterowanie w pokojach oraz czas na krótki odpoczynek i odświeżenie się przed popołudniowym programem.

Uwaga: zakwaterowanie w hotelach jest od godziny 14:00, wymeldowanie o 12:00. Wcześniejsze zakwaterowanie lub późniejsze wymeldowanie uzależnione jest od dostępności pokoi oraz dodatkowo płatne.

Po południu wyjazd na zwiedzanie stolicy Laosu. Wientian (Miasto Sandałowego Drzewa) to stolica i największe miasto Laosu położone w dolinie rzeki Mekong. Żyje w nim niewiele ponad 200,000 ludzi. W programie m.in: Świątynia Wat Xieng Thong (uznawana za najwspanialsza świątynie Luang Prabang, malowniczo położona na wysokiej skarpie nad Mekongiem); Stupa Wat Visoun; Świątynia Wat Aham; Świątynia Wat Mai - największa świątynia w Luang Prabang, wybudowana pod koniec XVIII w., należy do najczęściej odwiedzanych i fotografowanych świątyń w Luang Prabang. Turystów przyciąga niezwykle kolorowa, pozłacana fasada świątyni (powstała w 1960 roku), przedstawiająca przedostatnią inkarnacje Buddy wraz z scenami z tradycyjnego życia Laotańczyków. Następnie krótka wspinaczka (382 schody) do Świątyni Phousi na zachód słońca. Kolejnym punktem będzie wizyta na lokalnym targu (możliwość zakupów lokalnych wyrobów i pamiątek). Powrót do hotelu. Nocleg w Luang Prabang.

Dzień 3 LUANG PRABANG / JASKINIE PAK OU / HANOI

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu oraz wycieczka łodzią wzdłuż rzeki Mekong do Świętych Jaskiń Pak Ou: Tham Ting i Tham Phoum. Jaskinie Pak Ou, w ścianach klifu gór zbudowanych z piaskowca, leżą przy połączeniu rzeki Ou i Mekong, około 25 kilometrów od Luang Prabang. Jaskinie stanowiły dawniej składnice zniszczonych, świątynnych wizerunków Buddy (każdy z wizerunków Buddy jest święty i nie wolno ich niszczyć). Jaskinie te także wykorzystywali mnisi jako mieszkania. Obecnie obie jaskinie zawierają około 4,000 posagów Buddy, większość z nich została ofiarowana przez pielgrzymów. Mieszkańcy Luang Prabang wierzą, że jaskinie zamieszkuje wiele dobrych duchów. Krótka wizyta w wiosce Ban Xang Hai. Powrót do Luang Prabang. Jeśli czas na to pozwoli - czas wolny na zakupy w lokalnych marketach (uzależnione od godziny przelotu). Następnie transfer na lotnisko Luang Prabang i przelot do Hanoi (planowane przeloty w godzinach 16:40 - 17:40). Po przylocie do Hanoi spotkanie z lokalnym przewodnikiem oraz transfer do hotelu. Podczas przejazdu usłyszymy krótką historię miasta. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (we własnym zakresie) oraz czas wolny na samodzielne poznawanie miasta. Nocleg w hotelu w Hanoi.

Dzień 4 HANOI / ZATOKA HALONG / HANOI

Śniadanie w hotelu, następnie wyjazd w kierunku Zatoki Halong (przejazd autostrada zajmuje ok. 2,5 - 4 godziny). Podczas przejazdu możliwość podziwiania unikalnych krajobrazów oraz wysłuchania ciekawych anegdot na temat życia lokalnych mieszkańców. Po przyjeździe do zatoki udajemy się do portu na 4 - godzinna wycieczkę - rejs dużą drewniana łodzią po Zatoce Halong. Wietnamska Zatoka Ha Long doczekała się wielu legend. Nic dziwnego, zapierające dech w piersiach widoki działają na wyobraźnię. Zatoka Ha Long (Zatoka Opadających Smoków) jest jedna z największych atrakcji przyrodniczych Wietnamu i całej Azji. Na powierzchni półtora tysiąca kilometrów kwadratowych rozsianych jest prawie trzy tysiące skalnych (wapiennych i łupkowych) wysp i wysepek o charakterystycznym kształcie, tworząc niezwykle malowniczy krajobraz. Zaledwie co druga wyspa ma swoja nazwę, tylko kilka jest zamieszkanych, w niektórych znajdują się spektakularne jaskinie, które można zwiedzić. Można tu tez odnaleźć lasy mangrowe oraz rafę koralową. Zatoka Ha Long została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1994 roku. W czasie rejsu zatrzymamy się na zwiedzanie niektórych jaskiń. Po rejsie powrót do Hanoi. Nocleg.

Dzień 5 HANOI / HUE ROYAL CITY

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na zwiedzanie Hanoi - miasta, które zachowało swój kolonialny charakter. W programie m.in: Stare Miasto z licznymi świątyniami, które położone jest nad jeziorem Hoan Kiem - Świątynia Literatury, Świątynia Quan Thanh, Pagoda Tran Quoc, plac Ba Dinh z mauzoleum przywódcy Wietnamu Ho Chi Minh. Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko Noi Bai i przelot (planowany na godzinę 14:25 - 15:35) do miasta HUE.

Hue jest dawną (XVI-XX wiek) stolicą Wietnamu, przyjemnym miasteczkiem położonym nad Perfumową Rzeką. Jego największą atrakcja jest Cesarska Cytadela, dawna siedziba władców Hue, duży kompleks budynków z pałacem cesarskim, zakazanym miastem, murami, bramami, świątyniami, sklepami, muzami i galeriami. Równie interesujące są położone tuz pod miastem grobowce cesarzy (koniec XIX wieku), które są doskonałym przykładem wietnamskiej architektury buddyjskiej. Cesarska Cytadela znajduje się na Liscie Swiatowego Dziedzictwa UNESCO. Po przylocie udamy się na zwiedzanie największych trakcji miasta: Cytadela, Pałac Najwyższej Harmonii, Świątynia Mieu, Teatr Narodowy (Duyet Thi Duong). Po zwiedzaniu transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja (we własnym zakresie) i nocleg w hotelu w Hue.

Dzień 6 HUE ROYAL CITY / DA NANG / HOI AN ANCIENT TOWN

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na zwiedzanie Grobowców Królewskich Króla Tu Duc oraz Króla Khai Dinh. Następnie transfer do portu i wypłyniecie łodzią na zwiedzanie Pagody Thien Mu z 25 metrowym, 3 tonowym dzwonem stojącym na grzbiecie marmurowego żółwia. Następnie wyjazd w kierunku miasta Da Nang. Około 10 km na południe od miasta wznoszą się olbrzymie Góry Marmurowe, czyli pięć marmurowych skał, które były kiedyś wyspami. W naturalnych jaskiniach kryją się małe hinduistyczne i buddyjskie świątynie, jest malownicza pagoda i platformy widokowe, z których rozciągają się oszałamiające widoki na ocean i okolice. Wśród pięknych krajobrazów dojedziemy do miasteczka Hoi An, które położone jest nad brzegiem rzeki Thu Bon, 30 km od Da Nang. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja (we własnym zakresie). Nocleg w Hoi An.

Dzień 7 HOI AN ANCIENT TOWN / DA NANG / HO CHI MINH CITY

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjście na zwiedzanie miasteczka. Hoi An jest jednym z najpiękniejszych wietnamskich miasteczek i wielką atrakcją turystyczną. Historyczne stare miasto jest plątanina uliczek z mnóstwem pięknej, chińskiej architektury. Na każdym rogu można tu znaleźć małe restauracje, herbaciarnie, świątynie, galerie, warsztaty rzemieślnicze, pracownie artystów, a także sklepy dla turystów. Miasto jest ważnym centrum kulturalnym, liczni artyści sprzedają tu swoje obrazy, rzeźby, czy inne rękodzieło. W programie m. in: oglądanie 400 - letniego japońskiego krytego mostu, Pagoda Ong, wizyta w jednym z tradycyjnych domów rzemieślniczych. Uroda i wyjatkowy klimat starego miasta Hoi An zostały uhonorowane wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po zwiedzaniu udamy się w stronę miasta Da Nang. Po drodze wizyta w Muzeum Cham Sculpture. Słynne Bao Tang Cham (Muzeum Czampy) jest najcenniejszym klejnotem Danangu. W jasnych, przestronnych salach mieści się najpiękniejsza na świecie kolekcja misternych piaskowcowych rzeźb, statuetek tańczących kobiet i bogiń czczonych przez Czamów oraz narzędzia codziennego użytku. Krótki przystanek w Da Nang i podziwianie wykutych w skale wiosek. Następnie transfer na lotnisko w Da Nang i wylot do miasta Ho Chi Minth (Sajgon) (17:30 - 18:40). Przywitanie z lokalnym przewodnikiem i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja (we własnym zakresie) i nocleg w Ho Chi Minth.

Dzień 8 HO CHI MINH (Sajgon) / TUNELE CU CHI / HO CHI MINH

Po śniadaniu wyjazd do słynnych tuneli CU CHI, które są symbolem walki o wolność. Tunele w dystrykcie Cu Chi powstały w latach czterdziestych i pięćdziesiątych dwudziestego wieku, gdy partyzanci wietnamscy walczyli z Francuzami. Dzięki tunelom można było przemieszczać się w sposób niekontrolowany miedzy wioskami, a jeśli była taka potrzeba, także uciekać przed żołnierzami Legii Cudzoziemskiej. Podobno było wtedy kolo trzydziestu kilometrów takich chodników. Rozbudowa tego systemu nastąpiła podczas walk komunistycznych partyzantów z armią południowowietnamską. Podziemia służyły za magazyny broni, przechowalnie ludzi i kryjówki dla agentów północnowietnamskich na ich drodze do Sajgonu. W trakcie Wojny Wietnamskiej Vietkong stworzył w ten sposób prawdziwe miasto. Pod powierzchnia ziemi znajdowaly sie pomieszczenia sztabowe, a nawet sale szpitalne. Obecnie w celu uczczenia tysięcy ofiar w tunelach Cu Chi powstał Park Pamięci. Po zwiedzaniu tuneli powrót do Ho Chi Minh. Po południu udamy się na dalsze zwiedzanie miasta, w programie m.in: Katedra Notre Dame, budynek poczty, Pałac Zjednoczenia (dawny pałac prezydencki). Następnie przejazd wzdłuż historycznego bulwaru, gdzie znajduje się stara ambasada Stanów Zjednoczonych, budynki rzadowe, stary francuski City Hall oraz teatr z 1899 r. Następnie czas wolny na zakupy - udamy się na jeden z najsłynniejszych bazarów - Ben Thanh. Wieczorem (fakultatywnie) - proponujemy rejs po rzece wraz z pożegnalną kolacja. Po rejsie i kolacji powrót do hotelu. Nocleg w Ho Chi Minh.

Dzień 9 HO CHI MINH / SIEM REAP

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Tan Son Nhat. Przelot do Siem Reap (11:40 - 12:40). Po przylocie spotkanie z lokalnym przewodnikiem i transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas na odpoczynek i odświeżenie się. Po południu zwiedzania kompleksu Angkor. W programie: Światynia Thommanon (urocza, mała, zachowana w dobrym stanie świątynia, która została wybudowana w tym samym czasie, co Angkor Wat, przez Suryavarman II poza wschodnią bramą Angkor Thom w pobliżu ruin Angkor Wat), następnie Świątynia Prasat Kravan (należąca do kompleksu Angor światynia Prasat Kravan została zbudowana ok. 921 roku przez dworskich urzędników króla Harshavara I. Jej największym skarbem są zachwycające płaskorzeźby Wisznu i Lakszmi); Świątynia Ta Phrom. Ta XIII-wieczna światynia jest największą budowlą okresu angkorskiego. Przy jej budowie pracowało niemal 80 tys. robotników. Ciężka i wyczerpująca praca sprawiła, iż wielu z nich pozostało już na zawsze na placu budowy. Świątynia ta od wieków prowadzi nierówną walkę z siłami natury. Niestety, dżungla zrobiła swoje, olbrzymie drzewa porastające kamienie i wdzierające się do wnętrz budowli sprawiły, iż światynia Ta Prohm popadła w ruinę. Mimo zniszczeń - a może raczej za ich sprawą - budowla ta sprawia niesamowite wrażenie. Kamienie oplecione korzeniami tworzą sieć tajemniczych korytarzy, które wydają się być iście filmową scenerią. Powrót do hotelu, kolacja (we własnym zakresie) i nocleg w hotelu w Siem Reap.

Dzień 10 SIEM REAP

Po śniadaniu kolejny dzień zwiedzania kompleksu Angkor. Jako pierwsza - Angkor Thom (The Great City) - ostatnia stolica imperium khmerskiego oraz kompleks świątynny otoczony potężnymi murami, w którego skład wchodzą: Południowa Brama, Świątynia Bayon (z XII w., położona w samym centrum kompleksu Angkor, składa się z 54 wież, które udekorowane są 216 twarzami Avalokitesvara), Świątynia Baphuon, położona na północ od Świątyni Bayon oraz przypominająca mistyczną górę Meru oraz Świątynia Phimean Akas, zwana także Vimeanakas - hinduistyczna Świątynia Piramidy. Będzie również chwila czasu na zakupy na pobliskim bazarze. Po południu, zwiedzanie Angkor Wat - najsłynniejszej, największej oraz najbardziej znanej części kompleksu świątynnego miasta Angkor. Poświęconą hinduskiemu Wisznu świątynię zbudowano w latach 1113-1145 na polecenie króla Khmerów Surjawarmana II. Jest najwspanialszą spośród blisko tysiąca świątyń, które Khmerowie postawili w swej stolicy zwanej Angkor. Późnym popołudniem zwiedzanie kolejnej Świątyni - Phnom Bakheng. Phnom Bakheng jest doskonałym miejscem, aby przy dobrej pogodzie podziwiać wschody i zachody słońca. Poza tym rozciąga się stąd przepiękny widok na Angkor Wat. Wieczorem - kolacja w formie bufetu w jednej z lokalnych restauracji wraz z pokazami tradycyjnych tańców khmerskich, tzw. Apsara Dance (dodatkowo płatne). Powrót do hotelu oraz nocleg w Siem Reap.

Dzień 11 SIEM REAP / YANGON

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Siem Reap. Przelot do Bangkoku (09:50 - 10:45). Pobyt na lotnisku (możliwość zakupów na lotnisku) aż do następnego przelotu do Yangon (15:10 -16:10). Po przylocie na miejsce przywitanie z lokalnym przewodnikiem i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny do dyspozycji uczestników. Nocleg w hotelu w Yangon (dawna stolica Birmy).

Dzień 12 YANGON

Po śniadaniu transfer na całodzienne zwiedzanie miasta. W programie wizyta w m.in: Muzeum Narodowym, Pagodzie Sule, Parku Mahabandoola. Następnie przejazd rikszami do kolonialnej części miasta, gdzie znajdują się historyczne budynki, herbaciarnie. Przejedziemy wzdłuż jednej z najbardziej znanych ulic w mieście - Strand Road aż do zatoki Yangon. Następnie zobaczymy Pagodę Shwedagon (słynie ona z imponującej pozłacanej stupy), odwiedzimy bazar Bogyoke Aung San - (czas wolny na zakupy) oraz bazar Theingyi. Następnie przejazd do dzielnicy chińskiej, gdzie zobaczymy najstarszą chińską świątynię - Kheng Hock Keong. Powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg w Yangon.

Dzień 13 YANGON / MANDALAY

Wczesna pobudka (śniadanie w formie suchego prowiantu), wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Yangon. Przelot do Mandalay (06:15 - 07:40). Przywitanie na lotnisku z miejscowym przewodnikiem i przejazd do Amarapury - starożytnego miasta dynastii Kongboung. Wizyta klasztoru Mahagandayon, w którym na co dzień żyje i studiuje okolo 1000 mnichów. Następnie przejazd na zwiedzanie królewskiego miasta Mandalay. Mandalay jest dużym (drugim po stolicy) i hałaśliwym miastem, ale nie pozbawionym uroku. Stanowi ważne centrum kulturalne i religijne kraju. Wizyta w najświętszej pagodzie miasta - Świątyni Mahamuni Paya ze słynnym posągiem Buddy Mahamuni, który ponoć został wyrzeźbiony z brązu jeszcze za jego życia, na jego podobieństwo. Obecnie pokryty grubą warstwą złota. Następnie wizyta w klasztorze Shwenandaw Kyaung. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas na krótki odpoczynek. Po południu dalsza część programu: Kyauktawgyi Paya (znana z wielkiego posągu Siedzącego Buddy wykutego z marmuru); Sandamuni Paya oraz Kuthodaw Paya (Świątynia, w której znajduje się wyryty na 729 kamiennych płytach cały tekst Tripitaki (nauki buddyjskie), dzięki czemu świątynia nazwana jest największą książką świata (chociaż znajdująca się obok świątynia Sandamani ma takich tablic 1774). Powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg w Mandalay.

Dzień 14 MANDALAY

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę łodzią po rzece Ayeyarwaddy do Sagaing i Mingun – najciekawszej, jednej z czterech starożytnych stolic Birmy, znajdujących się w okolicy Mandalay. W programie największy, ważący 90 ton, dzwon świata (wpisany do Księgi Rekordów Guinessa), Hsinbyume Paya, Mingun Paya (niedokończona pagoda, która byłaby pewnie największą świątynią na świecie, gdyby nie przerwano jej budowy). Po wizycie w Mingun płyniemy dalej do Sagaing - również dawnej stolicy Birmy. Obecnie jest to jeden z najważniejszych osrodków duchownych w państwie - znajduje się tu duża ilość świątyń oraz klasztorów. Zatrzymamy się przy Świątyniach Tupayon Paya oraz Hsinmyashin Paya. Następnie powrót do hotelu, czas wolny, kolacja (we własnym zakresie). Nocleg w hotelu w Mandalay.

Dzień 15 MANDALAY / YANGON / BANGKOK / WARSZAWA

Wczesna pobudka (śniadanie w formie suchego prowiantu), wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Mandalay. Przelot do Yangon (07:55 - 09:55). Czas wolny na lotnisku, a następnie przelot do Bangkoku (16:50 - 18:45). Z Bangkoku wylot do Polski przez jedno z europejskich miast.

Dzień 16 WARSZAWA

Przylot do Warszawy, pożegnanie i koniec imprezy.


Opis wycieczki - przy pomocy serwisu: www.abcwietnam.pl oraz www.abckambodza.pl

CENA WYJAZDU:

LAOS WIETNAM KAMBODZA

BIRMA

16 DNI

Cena za osobę w USD (przy danej liczbie osób)

Dopłata do sgl.

USD/Pax

1

2

3

4-6

7-10

11-14

15+1

20+1

25+1

First class Hotels

4068

2183

1829

1642

1368

1233

1179

1130

1089

494

Superior Hotels

3581

1927

1554

1386

1111

977

931

881

844

306


Dopłata do posiłków (posiłki w lokalnych restauracjach, w cenę wliczony również transport
)

lunch - 12 USD/osoba
kolacja - 15 USD/osoba
kolacja z rejsem po rzece - 16 USD/osoba
kolacja z tradycyjnym pokazem Apsara w wiosce Angkor w teatrze - 24 USD/osoba www.angkorvillage.com
kolacja z tradycyjnym pokazem Apsara w lokalnej restauracji - 19 USD/osoba


Ceny biletów wewnętrznych (klasa ekonomiczna)

TRASA

Przewoznik

  CENA (USD)

       Podatek   

LUANG PRABANG / HANOI

QV

USD 162/ PAX

wliczony

lub VN

USD 180/ PAX

wliczony

HANOI / HUE

VN

USD 90/ PAX

wliczony

DA NANG / SAIGON

VN

USD 90/ PAX

wliczony

SAIGON / SIEM REAP

VN

USD 185/ PAX

wliczony

BANGKOK/YANGON

PG

USD 235/ PAX

wliczony

YANGON/MANDALAY

YH

USD 108/ PAX

wliczony

MANDALAY/YANGON

YH

USD 108/ PAX

wliczony

YANGON/BANGKOK

PG

USD 235/PAX

wliczony


Uwaga: Ceny biletów mogą ulec zmianie.


W cenie:

 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko oraz wszystkie wymienione w programie klimatyzowanym autokarem/busem
 • zakwaterowanie w wybranym hotelu w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem
 • obiad w czasie rejsu po zatoce Ha Long
 • transfer łodziami (według programu)
 • zwiedzanie oraz bilety wstępów do obiektów opisanych w programie
 • ubezpieczenie
 • opieka kontrahenta (w języku angielskim)
 • przewodnik w języku angielskim

Dodatkowe opłaty:
 • przelot międzynarodowy oraz opłaty lotniskowe + przeloty wewnętrzne
 • wizy: Wietnam, Laos, Birma, Kambodża
 • wydatki osobiste
 • zwyczajowe napiwki
 • posiłki oraz napoje niewymienione w programie: lunch

UWAGI:

1. Wiza do Myanmaru (Birma) jest wydawana na lotnisku w Yangonie. Klient jest zobowiązany mieć przy sobie 2 kolorowe zdjęcia o wymiarach 4 x 6 cm. Wiza płatna dodatkowo ok. 45 USD (na lotnisku w Yangonie). Wiza do Kambodzy – ok. 25 USD płatna na granicy. Wiza do Wietnamu – ok. 45 USD płatna na granicy. Wiza do Laosu - 25 USD płatna na granicy.

2. Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny moga ulec zmianie.

3. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy.

4. Dopuszczalna waga 1 sztuki bagażu podręcznego przy przelotach międzynarodowych do/z Bangkoku wynosi 5 kg, a głównego 20 kg (w przypadku lotów wewnetrznych oraz miedzynarodowego lotu Bangkok – Yangon waga jednej sztuki bagażu rejestrowanego nie może przekraczać 15kg!).

5. W Birmie, Kambodży i Laosie z uwagi na zły stan kolei i dróg dla podniesienia standardu imprezy i komfortu podróży wprowadzone zostały przeloty samolotami.