+48 (22) 646 98 43 kontakt

Vertigo – firma specjalizująca się w szkoleniu płetwonurków na wszystkie stopnie – począwszy od podstawowego, a skończywszy na stopniu przewodnika nurkowego. Vertigo prowadzi również szkolenia dla nurków technicznych.

——————————————————————————————————————-

Towarzystwo Ubezpieczen i Reasekuracji S.A. – AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Zajmuje się wszystkimi rodzajami ubezpieczeń oraz zarządzaniem aktywami. Pod jedną globalną marką AXA skupione są dziesiątki towarzystw i spółek. Scuba Travel jako biuro podróży posiada gwarancje ubezpieczeniowa w AXA. Za naszym pośrednictwem ubezpieczenie mogą także nabyć turyści indywidualni, np. płetwonurkowie, narciarze, windsurferzy albo osoby wybierające się na innego rodzaju wyjazd.

———————————————————————————————————————

Royal Club – firma akredytowana przez IATA, za której pośrednictwem dokonujemy rezerwacji biletów lotniczych w najodleglejsze nawet miejsca świata. Z nimi zawsze można liczyć na najkorzystniejszą taryfę oraz najdogodniejsze połączenie.

———————————————————————————————————————

Biuro podróży Blue Heaven działające na rynku od pierwszego kwartału 2012 roku i specjalizujące się w wyjazdach do Egiptu oraz Turcji.

———————————————————————————————————————

Pro Incentive – wyprawy po motywacje. Zespól z ponad 9 letnim doświadczeniem w tworzeniu przygód, organizowaniu ciekawych wyjazdów krajowych i zagranicznych. Od polskich gór, przez tropiki Amazonii aż do podwodnego świata nurkowania – poprowadzą wszystkich żądnych przygód i pragnących zbudować motywacje.